ارسال نامه به رئیس جمهور از سوی سندیکای برق!

ارسال نامه به رئیس جمهور از سوی سندیکای برق!

چکیده :

کلاهی از تهیه و ارسال نامه‌ای به دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران با امضای مشترک 14 تشکل در خصوص چالش تولیدکنندگان جهت تامین مواد اولیه با محوریت سندیکای صنعت برق خبر داد.

به گزارش برق نیوز، در جلسه کمیته سازندگان سیم و کابل سندیکای برق، طی ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط سندیکا در هفته های اخیر، به موضوع ممنوعیت خرید خارجی کالاهای مشابه  تولید داخل اشاره داشت که پیرو ارسال آن به تمامی شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع، بر توجه و پیگیری اعضا در حسن اجرای این قانون توصیه و تاکید شد.

در ادامه دیگر مواد مربوطه شامل گزارش‌ آمار صادرات و واردات هفت ماهه سال 95 و توضیحات مفصلی در خصوص فعالیت کارگروه قراردادهای متوقف با همکاری شرکت توانیر ارائه شد.

علاوه بر این امکان دریافت راهنمایی و مشاوره از مشاورین بیمه و مالیات مستقر در سندیکا  برای کلیه اعضای کمیته با توجه به مشکلات موجود در حوزه سیم و کابل مورد اطلاع‌رسانی قرار گرفت.

همچنین از ارسال نامه‌ای به ریاست مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات وزارت نیرو خبر داده شد که حاوی  فهرست اولویت‌بندی مشکلات تولیدکنندگان عضو سندیکا بوده و به ترتیب موضوعات ابلاغ قراداد تیپ خرید توسط شرکت توانیر و پرداخت مطالبات شرکت‌های عضو را در اولویت‌های اول و دوم این حوزه معرفی می‌کند.

در پایان ضمن ارائه گزارش نشست مطبوعاتی مشترک 14 تشکل تولیدی در خصوص چالش تولیدکنندگان جهت تامین مواد اولیه با محوریت سندیکای صنعت برق توسط علیرضا کلاهی رییس هیات‌مدیره سندیکا و رییس کمیته سازندگان سیم و کابل، از تهیه و ارسال نامه‌ای به دکتر حسن روحانی رییس جمهور اسلامی ایران  با امضای مشترک 14 تشکل خبر داده شد.

اعضای حاضر در جلسه ضمن تایید این فعالیت رییس کمیته، با بحث و تبادل نظر در خصوص ابعاد مختلف مشکلات موجود در تامین مواد اولیه داخلی، از ادامه این گونه تلاش‌های جمعی حمایت و غیبت برخی از دعوت‌شدگان به جلسه را مورد  انتقاد قرار دادند.

منبع :برق نیوز

  • ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
  • 0
نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط